Teslimat Şartları

Online Alışveriş Sitesi Teslimat Şartları

- Sevkiyatlarımız anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerince Türkiye'nin her bölgesine yapılmaktadır.
- Siparişleriniz sizin isteğinize bağlı olarak, adrese teslim ve şubeden alım şeklinde gerçekleşebilir.
- Alışverişleriniz için belirlediğimiz kargo bedeli 4,95 TL'dir.
- onlinealisverissitesi.com'da bir siparişte alacağınız tüm ürünler için tek kargo ödenir.
- Ürünleriniz Kargoya teslim edildikten sonra,adres bilgilerinizle birlikte girmiş olduğunuz e-mail adresinize bir barkod numarası gönderilecektir.
- Siparişinizin size ulaşma süresi bulunduğunuz yere göre değişmektedir. Türkiyenin her yerine en geç beş iş günü içerisinde teslimatı yapılır. Yurtiçi kargonuz size en geç 5 gün içerisinde ulaşacaktır. ( Mobil ( kırsal ) bölgeler için teslimat süresi uzayabilir. )
- Ürünleriniz tedarik edildikçe bekletilmeden kargoya verilir.   
- www.onlinealisverissitesi.com'dan vermiş olduğunuz son siparişin durumunu (kargoya verilip verilmediğini) ve geçmiş siparişlerinizi  "Sipariş Takibi" bölümünden görebilirsiniz.
- Adresinize gönderilen siparişinizi teslim aldıktan sonra kontrol ediniz. Eğer ürün/ürünler hasarlı ise faturanızın arkasındaki iade formunu doldurarak iade adresine ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
- Satış Sözleşmesi,malın teslimine ilişkin kargo ihtilaflarında Türk Kanunları ve düzenlemeleri hem alıcı hem de satıcı tarafından kabul edilmiştir. Satış nedeniyle doğan tüm ihtilaflarda ANKARA MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ yetkilidir.